Stacja Paliw
Właścicielem Stacji BP w Starachowicach jest firmą z głębokimi tradycjami, istniejąca na rynku usługowym od 1992 r. Przez niemal dwadzieścia lat staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego stale podnosimy standardy obsługi Klienta. Odpowiednio dobrana grupa pracowników za pomocą sumienności, staranności, profesjonalizmowi podtrzymuje dobre imię marki naszej firmy oraz międzynarodowej marki BP.

Na stacji BP Starachowice oferujemy Państwu paliwa najwyższej jakości, doskonale zaopatrzony sklep wraz z kawiarnią Wild Bean Cafe, bezpłatne toalety oraz bezpieczny parking.

Nasze stacje odpowiadają standardom i normom europejskim dotyczącym ochrony środowiska, zaleceniom Urzędu Dozoru Technicznego oraz Urzędu Regulacji Energetyki. Obiekt jest chroniony i monitorowany 24 h na dobę.

Aby mogli Państwo bezpiecznie wjechać i wyjechać z naszej stacji wybudowaliśmy dla Państwa użytku rondo, na którym ruch odbywa się kołowo. Od tego czasu włączanie się do ruchu odbywa się płynnie bez zbędnego ryzyka.

Przez lata dbaliśmy o wypracowanie właściwego wizerunku, a dzięki Państwu mamy pewność, że dbałość o szczegóły i troska o Klienta stanowi receptę na sukces.

Drogi Kliencie, jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, na stacji BP Starachowice zatankujesz bez wysiadania z samochodu. Wystarczy że trzykrotnie użyjesz sygnału klaksonu, a pracownik naszej stacji zatankuje Twój samochód za Ciebie.

- Nowa generacja paliw BP

Nowe paliwa BP Ultimate 98 i BP Ultimate Diesel działają z pięć razy większą skutecznością od zwykłych paliw, usuwając szkodliwe dla silnika osady i zapobiegając powstawaniu nowych. To ważne, bo czysty silnik zapewnia lepszą sprawność spalania, a to z kolei umożliwia ograniczenie emisji spalin. Nasze paliwa Ultimate nie tylko czyszczą. Chronią też silnik przez cały czas podczas jazdy, zapobiegając powstawaniu osadów oraz zabezpieczając przed korozją i zużyciem materiału. Zaawansowane, nowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne stawiają paliwom większe wymagania, niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego najnowsze paliwa BP Ultimate zostały specjalnie opracowane tak, aby zapewnić maksymalną sprawność najnowszych silników, jak również poprawić działanie tych starszych. To zaawansowana technologia paliw zapewniająca korzyści niezależnie od rodzaju i wieku samochodu. BP Ultimate

- Karty paliwowe – konta klientów

Szanowni Klienci, w bogatej ofercie naszych usług znajdziecie możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych. Służą do tego Karty Paliwowe m.in. ROUTEX czy DKV. Dla lokalnych przedsiębiorców , urzędów i instytucji publicznych przygotowaliśmy wyjątkową ofertę tankowania z odroczonym terminem płatności. Wszelkie szczegóły uzyskacie Państwu u kierownika stacji. Honorujemy także dokonywanie transakcji bezgotówkowych za pomocą tradycyjnych kart płatniczych i kredytowych.

Karty płatnicze

Na stacji BP Starachowice rozdajemy punkty PAYBACK. PAYBACK jest Programem Bonusowym, dzięki któremu możesz automatycznie zyskać więcej robiąc codzienne zakupy. Wystarczy zbierać punkty w sklepach tradycyjnych partnerów Programu, bądź też korzystając z bogatej oferty jaką znajdziesz w sklepach internetowych naszych partnerów online. Tak zdobyte punkty możesz wymienić na super nagrody.

Dodatkowo możesz otrzymać atrakcyjne rabaty od partnerów Programu, a ponadto dzięki wyjątkowym promocjom, na pewno dużo zaoszczędzisz! Wystarczy zostać uczestnikiem PAYBACK i korzystać z wszystkich możliwych bonusów używając tylko jednej karty!

Nasze bonusy

Nasze bonusyPAYBACK ma wielu partnerów offline i online, u których używając jednej karty możesz bardzo szybko zebrać punkty.

Nasze nagrodyPAYBACK ma wyjątkowo bogaty wybór fantastycznych nagród już od 500 punktów!

Nasze nagrodyPAYBACK to nie ustanne promocje, dzięki którym sporo zaoszczędzisz!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Dystrybutor