Wild Bean Cafe
Zdajemy sobie sprawę z tego, że na wizytę na stacji paliw poświęcają Państwo nie więcej niż kilka minut, dlatego zapraszamy Państwa na chwilę przerwy, a najlepszym miejscem do odpoczynku będzie Wild Bean Cafe, w którym to będziecie Państwo mogli skosztować świeżo zmielonej, aromatycznej kawy czy rozgrzewającej herbaty, zaspokoić głód pieczonymi zapiekankami, gorącymi hot-dogami i wyśmienitymi wypiekami.

Wild Bean Cafe to miejsce, w którym każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Domeną Wild Bean Cafe jest świeżość i szybkość, dlatego dokładamy wszelkich starań by wydanie zamówionego posiłku nie zajęło więcej kilka chwil.

W Wild Bean Cafe pyszne jedzenie oznacza również zarabianie! Jak to możliwe? Każde 10 zł wydane na przysmaki z naszego menu zamieniamy teraz na 50 punktów PAYBACK!

KawaW menu Wild Bean Cafe znajdziecie Państwo m.in. znakomite zapiekanki i chrupiące, wypiekane na miejscu rogaliki kanapki i sałatki, ciasta i torty, Hot-Dogi, a przede wszystkim znakomitą, aromatyczną kawę. W Wild Bean Cafe smakosze kawy mają w czym wybierać. Caffe latte, cappuccino, caffe bianco, caffe nero, espresso, espresso macchiato - z pewnością docenią Państwo jej aromat i głęboki, intensywny smak. Nowością Wild Bean Cafe są chrupiące kurczaczki, przyrządzane na trzy sposoby: w łagodnej, pikantnej lub naprawdę ostrej panierce.

Serdecznie zapraszamy

Wild Bean Stars